Boho Green Bio rtěnka matná 103 Groseille

Boho Green Bio rtěnka matná 103 Groseille

Matná rtěnka Groseille má 100% přírodní složení, které jí dodává velmi příjmenou, krémově hebkou texturu. Rtům nabízí vedle intenzivní chic barvy také hydrataci a péči.

  • Krémově hebká textura
  • Skvělé krytí a odolnost
  • Hydratuje rty

Další popis

Hodnocení 

279 Kč

  • 3,5 g 279Kč

Rtěnky Boho se vyznačují čistě přírodním původem, 45% ingrediencí je dokonce v bio kvalitě. Jejich základ tvoří směs rostlinných olejů, mimo jiné meruňkového a šípkového, která jim propůjčuje výborné hydratační, vyživující a pečující vlastnosti. Samozřejmostí jsou kvalitní přírodní pigmenty, zdroj okouzlujících, moderních a intenzivních barev.

Pro vyhovění všem možným požadavkům na výsledný look rozdělilo Boho své rtěnky do čtyř řad odlišených číselným značením. Rtěnky z řady 100 jsou matné a jejich look nespoutaný a asertivní, řada 200 je matná a současně perleťová. Pod řadou 300 najdete rtěnky hravě lesklé, od čísla 400 pak lesklé s perleťovým efektem.

Bio rtěnky Boho si vás získají těmito krásnými barvami:

Použití

  • Nejprve vyznačte konturu rtů tužkou na rty stejné nebo podobné barvy jako rtěnka.
  • Aplikujte rtěnku.
  • Pro ještě větší výdrž rtěnky můžete tužkou na rty vykreslit nejen konturu, ale vyplnit rty celé před použitím rtěnky.

Složení INCI

Ricinus communis (castor) seed oil*, isostearic acid, mica, prenus armeniace kernel extract, euphorbia cerifera (candelilla) wax, hydrogenated olive oil stearyl esters, CI 75470 (cermine), CI 77891 (titanium dioxide), citrus grandis (grapefruit) peel oil*, prunus armeniaca (apricot) kernel oil*, CI 77492 (iron oxides), sodium riboflavin phosphate, alumina, CI 77491 (iron oxides)

* složka z certifikované bio zemědělské produkce