Boho Green Lak na nehty

Boho Green Lak na nehty

Trendy lak se skvělým složením 9-10 FREE bez škodlivých látek. Rychle schne, je vysoce odolný a nehty ozdobí krásným a intenzivním odstínem. Bohatá paleta chic barev nabídne správnou volbu pro každou příležitost.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Lak 09 Durcisseur je transparentní zpevňující, lak 10 Base je transparentní podkladový, lak 11 Top Coat je transparentní svrchní ochranný, lak 12 Gypsy Finish je třpytivý.

Laky na nehty Boho jsou ekologické, aniž by obětovaly barvu, lesk nebo odolnost. Jsou vytvořeny z přírodních ingrediencí pocházejících z bavlny, brambor, kukuřice a manioku. Jsou tzv. 9-10 FREE, to znamená, že se v nich nenacházejí škodlivé syntetické složky běžné v jiných lacích. Nenajdete v nich toluen, formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, dibutylftalát, parabeny, kafr, kalafunu, benzofenon-1, styren a xylen. Při jejich aplikaci proto nebudete vdechovat nežádoucí chemii.

Balení o obsahu 6 ml je zvoleno tak, aby se minimalizoval odpad v podobě nevyužitého laku. Můžete tedy střídat barvy takřka podle počasí, a přitom nebudete vyhazovat nespotřebované zbytky starých laků. Dózička na lak je skleněná, její uzávěr je vyroben ze dřeva pocházejícího z PEFC certifikované udržitelné lesní produkce.

Objem 6ml.

Použití

  • Pro ideální výsledek nejprve aplikujte na nehet vrstvu laku 09 Base (základní lak) nebo 10 Durcisseur (zpevňující lak).
  • Naneste postupně dvě vrstvy barevného laku, po každé aplikaci nechte dobře zaschnout.
  • Nakonec přelakujte jednou vrstvou krycího laku 11 Top coat nebo třpytivého laku 12 Gypsy finish.

Složení INCI

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, DIACETONE ALCOHOL, N-BUTYL ALCOHOL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), SILICA, PHOSPHORIC ACID, ALUMINA, TIN OXIDE, CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 60725 (VIOLET 2), ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, POLYURETHANE-67, METHOXYISOPROPYL ACETATE, DECYL ALCOHOL

Související produkty: