Boho Green Bio rtěnka lesklá

Boho Green Bio rtěnka lesklá

Lesklá rtěnka s vysokým krytím má 100% přírodní složení, které jí dodává velmi příjmenou, krémově hebkou texturu. Rtům nabízí vedle intenzivní chic barvy také hydrataci a péči.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.


Boho Green

Dočasně nedostupné

COSMEBIO COSMEBIO

Rtěnky Boho se vyznačují čistě přírodním původem, 45% ingrediencí je dokonce v bio kvalitě. Jejich základ tvoří směs rostlinných olejů, mimo jiné meruňkového a šípkového, která jim propůjčuje výborné hydratační, vyživující a pečující vlastnosti. Samozřejmostí jsou kvalitní přírodní pigmenty, zdroj okouzlujících, moderních a intenzivních barev.

Pro vyhovění všem možným požadavkům na výsledný look rozdělilo Boho své rtěnky do čtyř řad odlišených číselným značením. Rtěnky z řady 100 jsou matné a jejich look nespoutaný a asertivní, řada 200 je matná a současně perleťová. Pod řadou 300 najdete rtěnky hravě lesklé, od čísla 400 pak lesklé s perleťovým efektem.

Hmotnost 3,5g.

Použití

  • Nejprve vyznačte konturu rtů tužkou na rty stejné nebo podobné barvy jako rtěnka.
  • Aplikujte rtěnku.
  • Pro ještě větší výdrž rtěnky můžete tužkou na rty vykreslit nejen konturu, ale vyplnit rty celé před použitím rtěnky.

Složení INCI

RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL*,  EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, HYDROGENATED OLIVE OIL STEARYL ESTERS, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, LIMONENE, CI 75470 (CARMINE), CI 77492 (IRON OXIDES), SODIUM RIBOFLAVIN PHOSPHATE, CI 77491 (IRON OXIDES), CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL*,  ALUMINA, LINALOOL

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

Související produkty: