Butterbean Organics Krém na opalování Original SPF 30

Butterbean Organics Krém na opalování Original SPF 30

Minerální krém na opalování s původním složením (Original) má nejvyšší podíl bio složek kokosového oleje a bambuckého másla. Za svou příjemnou vůni vděčí pouze jim, neobsahuje syntetickou parfemaci. Přítomnost včelího vosku jí dodává sladký nádech, který je dalším z řady důvodů, proč je krém tak oblíbený. Oproti krému s pumpičkou je hutnější, s krémovou konzistencí. Přesto se dobře roztírá a na pokožce nezanechává bílý povlak. Nejlépe se hodí pro ochranu tváře a ramen, a to pro celou rodinu včetně dětí.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

649 Kč

  • 89 ml 649Kč
  • 207 ml 1049Kč


Butterbean Organics

Skladem

Ochranný minerální filtr opalovacích prostředků Butterbean Organics je tvořen oxidem zinečnatým v poměru 22%, který poskytuje vysokou ochranu proti UVB i UVA záření. Je přítomný ve formě mikročástic, to znamená, že velikost částic přesahuje 100nm. Jsou tedy příliš velké na to, aby pronikaly do pokožky. Výrobce se naopak vyhýbá použití nanočástic, které jsou v současnosti sice populární, ale snadno vnikají pokožkou do těla, přičemž zatím není dostatečně znám jejich vliv na organismus.

Krém je vyroben pouze z nerafinovaných bio olejů. Vitamín E je získáván ze slunečnicového oleje (geneticky nemodifikovaného) a oxid zinku pochází z belgické produkce. Bambucké máslo a kokosový olej jsou z fair trade zemědělství.

Opalovací krém je voděodolný po dobu 80 minut.

Použití

  • Na pokožku naneste rovnoměrně a v dostatečné vrstvě 15 minut před pobytem na slunci. Aplikaci zopakujte vždy po 2 hodinách, při koupání nebo intenzivním pocení po 80 minutách nebo po každém otírání ručníkem.

Složení INCI

Oxid Zinečnatý 22%, *Cocos Nucifera (Coconut) Oil - kokosový olej , *Cera Alba (Beeswax) - včelí vosk, * Butyrospermum Parkii (Fair Trade Shea) Butter - bambucké máslo, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil - jojobový olej, Tocopherol (Vitamin E), Polyhydroxystearic Acid

* složka z certifikované bio zemědělské produkce 

Související produkty: