Codex Labs Bia Hydration Heroes

Codex Beauty Lab Bia Hydration Heroes

Bia Hydration Hydration Heroes / Sada pro čištění a hydrataci pleti

Začněte čištěním pleti s Bia Exfoliating Wash, který vaši pokožku zalije krémovou hydratací a šetrně ji exfoliuje pomocí přírodních jojobových zrníček. Ve zjemňujícím rituálu pokračujte revolučním Bia Hydrating Skin Superfood. Obsahuje náš BiotechBiaComplex™, který pokožku zahrne mimořádnou hydratací a posílí její schopnost udržet si vlhkost, aby při nanesení zklidnil obličej i tělo a posílil vaši kožní bariéru.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

550 Kč

  • 2 ks 550Kč


Codex Labs

Dočasně nedostupné

COSMOS Organic COSMOS Org.
Vegan Vegan

Rozlučte se se suchou, šupinatou a svědivou pokožkou díky naší hydratační dvojce s klinicky ověřenými účinky, která pleť šetrně zjemňuje při čištění, podporuje její pružnost a dodává potřebnou hydrataci.

Tato sada obsahuje:

Bia Skin Superfood 20ml

Bia Exfoliating Wash 36ml

Produktová řada Bia využívá sílu rostlin původem z Irska v kombinaci s bioaktivním komplexem BiaComplex pro řešení problému optimální hydratace pleti, udržování vláhy v pokožce a jejího čištění bez narušení přirozené ochranné bariéry.

Související produkty: