Codex Labs Antü Radiance Mist

Codex Beauty Lab Antü Radiance Mist

Antü Radiance Mist / Revitalizační mlha

Radiance Mist nepatři mezi klasické pleťové mlhy, na které jste zvyklí. Jedná se o plnohodnotný a funkční produkt péče o pleť, který obsahuje patentovaný AntüComplex ™, díky němuž napomáhá regeneraci pokožky, která je namáhaná UV zářením a vlivy z okolního prostředí. Tato rozjasňující pleťová mlha má široké spektrum použití a můžete ji nanášet kdykoliv potřebuje vaše pleť povzbudit a dodat extra porci hydratace.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

690 Kč

 • 30 ml 690Kč
 • 100 ml 1420Kč


Codex Labs

Skladem

Vegan Vegan
COSMOS Natural COSMOS Nat.

Rozjasňujicí pleťová mlha se širokými možnostmi využití. Díky svému jedinečnému složení pomáhá vaši pokožku zklidňovat, hydratovat a zjemňovat vzhled pórů a nerovné struktury pleti.

 • Rozjasňujicí pleťová mlha
 • Multifunkční využití
 • Zklidňuje, revitalizuje a rehydratuje pleť
 • Zjemňuje struktury pokožky a vzhled pórů
 • Obsahuje patentovaný AntüComplex ™

Vůně: Citrusová a osvěžující.

Typy pleti: Všechny typy pleti.

Produktová řada Antü je založena na účincích domorodých rostlin z jihoamerické Patagonie spolu s bioaktivním komplexem AntuComplex. Cílí na posílení přirozené ochranné bariéry pokožky, potlačení zánětů a snížení oxidačního stresu plynoucího z působení znečištěného prostředí a UV záření.

Použití

 • Před použitím dobře protřepejte.  Stříkejte na obličej (se zavřenýma očima) na délku paže. Pro každodenní použití, kdykoli a kdekoli, dokonce i přes make-up.
 • Pro všechny typy pleti.
 • UPOZORNĚNÍ: Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Pokud se objeví známky podráždění, přestaňte používat.
 • Před zařazením nového přípravku do skin care rutiny doporučujeme vždy provést patch-test.

Složení INCI

Aqua (Voda), Propanediol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Květinová Voda, Lactobacillus Ferment, Heptyl Glucoside, Glyceryl Caprylate, Lactobacillus, Glycerin, Sorban Draselný, Cocos Nucifera (Kokosový) Ovocný Extrakt, Kyselina Citronová, Hydrolyzovaný Hyaluronát Sodný, Fytát Sodný, Olej z Kůry Citrusového Limonu (Citron), Cymbopogon Martini Motia (Palmarosa) Bylinný Olej, Olej Z kůry Citrusové Aurantifolia (Limetky), Extrakt Kůry Quillaja Saponaria, Extrakt Z Buničiny Mangifera Indica (Mango), Extrakt Z Buničiny Spondias Mombin, Extrakt Dužiny Musa Sapientum (Banán), Extrakt Z Listů Buddleja Globosa (Matico), Extrakt Z listů Aristotelia Chilensis (Maqui), Extrakt Z listů Ugni Molinae (Murtilla), Benzylalkohol, Limonen, Linalool, Citral

Související produkty: