Codex Labs Shaant Balancing Refining Toner

Codex Beauty Shaant Balancing Refining Toner

Shaant Refining Toner / Hydratační tonikum na pleť

Hydratační vyrovnávací tonikum s obsahem polyhydroxykyselin (PHA) pomáhá redukovat zarudnutí a rozšířené póry. Určeno je především pro mastnou pleť a pleť se sklonem k tvorbě akné. Obsahuje PHA a extrakt vilínu, které odstraňují přebytečnou mastnotu, uvolňují nečistoty a bakterie z pórů a napomáhají jejich stažení. Tonikum pomáhá také snižovat výskyt zarudnutí a erytému (povrchové zčervenání pleti). Jeho základem je revoluční patentovaná složka ShaantComplex®, jež reguluje tvorbu kožního mazu, pomáhá redukovat drobné zánety (pupínky a puchýřky jsou zanícené folikuly), udržuje rovnováhu pleti a napomáhá jí k pocitu komfortu.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 119 Kč

  • 100 ml 1119Kč


Codex Labs

Skladem

Vegan Vegan

Vyrovnávací tonikum je dále obohaceno o protizánětlivý neem a 2% glukonolakton, který má peelingový efekt, hydratuje (zatímco jiné přípravky na akné vysušují) a chrání před negativními vlivy okolního prostředí.

Produkt je nekomedogenní a neaknegenní.

Klinická data:

29 mužů a žen ve věku 18-40 let s mastnou pletí (množství kožního mazu ≥ 120 μg/cm² před smytím), akné, zarudnutím a silně viditelnými póry, aplikované dvakrát denně po dobu 28 dní (Eurofins, Francie, 2022).

  • 76+% TESTOVANÝCH OSOB ZAZNAMENALO BĚHEM 4 TÝDNŮ 6% POKLES ZARUDNUTÍ A 6% POKLES ERYTÉMU.
  • 72% TESTOVANÝCH OSOB NAMĚŘILO 6% ZVÝŠENÍ HYDRATACE ZA 4 TÝDNY.
  • 62+% TESTOVANÝCH OSOB ZAZNAMENALO ZA 4 TÝDNY 7% SNÍŽENÍ VIDITELNOSTI PÓRŮ A 8% ZMENŠENÍ JEJICH OBVODU.

Použití

  • Aplikujte dvakrát denně na vyčištěný obličej a krk. Lze nanášet s vatovým tamponem.
  • UPOZORNĚNÍ: Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Pokud se objeví známky podráždění, přestaňte produkt používat.

Složení INCI

Aqua (Water), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lactobacillus Ferment, Propanediol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Stearate, Gluconolactone, Lactobacillus, Ethanol, Fucus Spiralis (Spiral Wrack) Extract, Tetraselmis Chui Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Ocimum Sanctum Leaf Oil, Octyldodecanol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Eugenol*

Související produkty: