Eco by Sonya Super Fruit Toner - Revitalizující hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou

Eco by Sonya Super Fruit Toner - Revitalizující hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou

Nová pleťová mlha s aloe vera a kyselinou hyaluronovou, která vyplní „prázdná místa“, naváže na ně vodu a vypne pleť. Aktivní bromelain z ananasového extraktu zvyšuje tvorbu kolagenu. Obsahuje Superox-C ™ extrakt z kakadu švestky, jedinečný superfruit známý jako nejbohatší zdroj vitamínů C na světě, který rozjasňuje a chrání pokožku před oxidačním stresem.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

750 Kč

  • 150 ml 750Kč


Eco by Sonya

Dočasně nedostupné

Vegan Vegan

Osvěžující multi-aktivní vitamínová mlha, ktorá pomáhá rozjasňovat, vyvážit a hlavně hydratovat! Dodejte své pleti tolik klíčovou hydrataci s rozjasněním a udržujte ji během dne stále pěstěnou, zdravou a svěží.

Revitalizující pleťovou mlhu s vůní ananasu budete nosit hlavně v kabelce a používat kdykoliv během dne v práci, doma i u vody. Supernatural nekomedogenní tonizující mlha, která využívá sílu multi-aktivních látek má vlastnosti pleť čistit, zjemnit a tónovat

Použití

  • Používejte pro ranní a večerní dočištění pleti a k osvěžení a hydrataci kdykoliv během dne.
  • Vzhledem k jemné povaze mlhy lze aplikovat přes make-up.
  • Aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na obličej, krk, dekolt i další partie těla.

Složení INCI

Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural Glycerin (Vegetable Derived)**, Witch Hazel**, Kakadu Plum**, Organic Pineapple Extract*, Natural Vegan Hyaluronic Acid**, Natural Sodium Levulinate (Plant Derived)**, Natural Sodium Anisate (Plant Derived)**,  Natural Pineapple Aroma**, Citric Acid (Citrus Fruit Derived)**, Natural Parfum (Fresh Botanical Blend)**, Natural Potassium Sorbate (Berry Fruit Derived)**, D-Limonene (Citrus Fruit Derived)**

* složka z certifikované bio rostlinné produkce

** přírodní složka

Související produkty: