Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Epilace aneb nejen hubnutí je do plavek třeba

Epilace aneb nejen hubnutí je do plavek třeba

Tak tu už několik týdnů máme tropy. Jak jindy přemýšlíme, co si vezmeme na sebe, v posledních dnech se spíše ptáme, co si ještě sundat, aby nám nebylo takové horko. Pánové si s tím, jako se spoustou jiných věcí, hlavu příliš nelámou. Pro nás dámy ale i výměna dlouhých kalhot za kraťásky obnáší důkladnou přípravu. Když máme ukázat kůži, musí to být kůže krásně hladká – a bez chloupků.
Jak se nespálit opalovákem

Jak se nespálit opalovákem

Každý netrpělivě vyhlíží příchod léta, času dovolených a slunění se u moře. Slunce má nejen pozitivní vliv na naši náladu, ale jeho paprsky stimulují v pokožce tvorbu vitamínu D, který je nezbytný mimo jiné pro správné fungování nervové soustavy. Sluneční záření v přiměřeném množství je pro naše tělo tedy nepostradatelné. Není ale třeba dodávat, že v množství nadměrném je nebezpečné, tento fakt je už dávno znám.
Spotřební lhůty kosmetiky

Spotřební lhůty kosmetiky

Dáte si ke snídani prošlý jogurt? Asi raději ne. Ale co takový pleťový krém, který právě přežil doporučenou dobu spotřeby? Použijete ho? Je datum spotřeby u kosmetiky trikem výrobců pro zvýšení prodeje, nebo má nějaký skutečný význam? Aneb vyhodit či ne?
Ta nejlepší tradice

Ta nejlepší tradice

Od nejstarších dob našim předkům nezbývalo než se uchylovat k zelené přírodní lékárně. Pro léčebné i kosmetické účely se naučili používat všechny části rostlin - květy, stonky, listy i kořínky. Postupem času vznikla tradice bylinkářů a lidových léčitelů, kteří aplikovali různé přírodní kosmetické receptury pro péči o obličej, tělo a mysl. Ty byly jakýmsi předchůdcem přírodní kosmetiky.
Zimní přezutí pro pokožku

Zimní přezutí pro pokožku

Teploty venku klesají, na horách začal padat sníh, na silnicích hrozí náledí a všichni tak ze skříní vyndávají zimní bundy, hledají lyžařskou výbavu a přezouvají auta na zimní pneumatiky. Jak už určitě tušíte, nás bude zajímat zimní příprava naší pleti. Jaká jsou základní pravidla, kterých bychom se měli držet, aby zima nenapáchala na naší pokožce velkou škodu?
Kosmetika v očekávání

Kosmetika v očekávání

Snad každá žena, která zjistí, že je těhotná, od prvního okamžiku zažívá kromě pocitů štěstí a radosti i obavy a strach, aby vše proběhlo v pořádku a miminko bylo zdravé. Od počátku těhotenství pak žena absolvuje bezpočet lékařských vyšetření a testů a je zahrnována informacemi o tom, jak zdravě jíst, jaké léky užívat a jaké naopak ne, jaký sport je bezpečný a který už může její těhotenství ohrozit apod.
Kouzlo květových vod

Kouzlo květových vod

Květové vody jsou v posledních letech velice trendy záležitostí. Hlavní důvody je možné shrnout do dvou slov, vůně a univerzálnost. Jako každému módnímu hitu i jim stojí za to se podívat na kořínek.
Přírodní dekorativka

Přírodní dekorativka

Dnes se zaměříme na trochu opomíjenou kategorii přírodní kosmetiky a to je kosmetika dekorativní. Asi většina žen si již dnes přinejmenším uvědomuje existenci kosmetiky přírodní či přímo bio, mnoho z nich ale tak nějak opomíjí, že existuje i přírodní...
Léto je tu

Léto je tu

Léto je konečně tady! To samo o sobě zlepší náladu snad každému, ale proč si dobrý pocit ještě nevylepšit. K teplu a hladivému slunci se dobře hodí jásavé barvy, kterými se vyznačují mimo jiné rtěnky Lavera Brilliant Care. Ty nabízejí hned čtyři přívětivé...
Zobrazeno 1 – 10 z 12 položek