Florascent AQUA AROMATICA Chypre

Florascent Aqua Aromatica Chypre

Chypre byla stvořena jako hold okouzlujícím ženám. V její kompozici se setkávají slunečný jasmín, pomerančový květ a úchvatný narcis.

  • Hlava: růžový pepř - bergamot 
  • Srdce: jasmín - pomerančový květ - narcis
  • Základ: vanilka - tonka - benzoe

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 149 Kč

  • 30 ml 1149Kč


Florascent

Dočasně nedostupné

Charakter toaletní vody Chypre utvářejí tonka a vanilka, které podtrhuje živá vůně růžového pepře. Jejich souznění se vyznačuje půvabnými kontrasty dřevitých nót.

Určení vůně: toaletní voda dámská

Toaletní vody Florascent navazují na samotné kořeny evropské výroby parfémů. Jsou dítětem mistra Rolanda Tentuniana, v jehož rukách vnikají skutečná umělecká díla tohoto oboru. Jejich působivé vůně jsou nádherným přírodním výtvorem z květových vod a esenciálních olejů. Do flakonů jsou plněny ručně jako před staletími, papírové obaly jsou také dílem ruční produkce.

Použití

  • Vůně se nejlépe hodí k podzimu a zimě. 

Složení INCI

ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl benzoate, Cinnamyl alcohol, Benzyl alcohol, Anise alcohol, Benzyl salicylate, Isoeugenol, Benzyl cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia prunastri extract

Související produkty: