Florascent AQUA ORIENTALIS Medina

Florascent Aqua Orientalis Medina

Kouzlo orientálního bazaru se otevírá výraznými bylinnými nótami pelyňku, šalvěje, arabského jasmínu a hyacintu. Srdce vibruje vzácným kořením, šafránem a pačulí. Nechybí charakteristické nádechy cedru, kosatce a vetyveru.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 149 Kč

  • 30 ml 1149Kč
  • 60 ml 1889Kč


Florascent

Dočasně nedostupné

  • Hlava: bergamot - citron
  • Srdce: hyacint - jasmín - šafrán
  • Základ: vetyver - pačule - kořen kosatce

Určení vůně: toaletní voda unisex

Toaletní vody Florascent navazují na samotné kořeny evropské výroby parfémů. Jsou dítětem mistra Rolanda Tentuniana, v jehož rukách vnikají skutečná umělecká díla tohoto oboru. Jejich působivé vůně jsou nádherným přírodním výtvorem z květových vod a esenciálních olejů. Do flakonů jsou plněny ručně jako před staletími, papírové obaly jsou také dílem ruční produkce.

Použití

  • Vůně se hodí pro všechna roční období. 

Složení INCI

ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Eugenol, Benzyl benzoate, Cinnamyl alcohol, Benzyl alcohol, Anise alcohol, Benzyl salicylate, Isoeugenol, Benzyl cinnamate, Farnesol, Cinnamal, Evernia prunastri extract

Související produkty: