Hemptouch Obnovující antioxidační pleťový olej

Hemptouch Obnovující antioxidační pleťový olej

Intenzivně regenerující pleťový olej s jedinečnou směsí bio superfood rostlinných olejů bohatých na antioxidanty. Zlepšuje hydrataci pleti, zpevňuje ji a zklidňuje a posiluje její přirozenou ochrannou bariéru. Pomáhá proti zarudlé a unavené pleti, sjednocuje tón a potlačuje jemné vrásky.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

1 100 Kč

  • 2 ml 70Kč
  • 30 ml 1100Kč


Hemptouch

Skladem

Vegan Vegan
NATRUE NATRUE

Obsahuje mimo jiné za studena lisovaný švestkový a konopný olej s komplexem omega kyselin, vitamínu E a A, antioxidantů a polyfenolů působících proti stárnutí pleti. Dále CBD pro zklidnění a ošetření zarudnutí a extrakt z máku redukující jemné vrásky.

Olej je vhodný pro všechny druhy pleti, hodně pomůže zejména pleti suché a citlivé.

Specifickou vlastností produktů Hemptouch je obsah cannabidiolu neboli CBD. Tato látka pocházející z konopí se vyznačuje až překvapivými účinky na pokožku. Sama o sobě je totiž doslova napěchovaná esenciálními mastnými kyselinami, proteiny, vitamíny a antioxidanty. Významným způsobem dokáže zpomalovat proces stárnutí buněk, regenerovat je a vylepšovat kvalitu pleti.

Použití

  • Vmasírujte 2-3 kapky oleje do pleti obličeje nebo na jiné místo s potřebou hydratace.
  • Užívejte ráno a/nebo večer samostatně nebo v kombinaci s jiným hydratačním produktem.

Složení INCI

PRUNUS DOMESTICA SEED OIL, CANNABIS SATIVA SEED OIL, SQUALANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BISABOLOL, CANNABIDIOL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PAPAVER RHOEAS EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE

* složka z přírodních esenciálních olejů

Související produkty: