HennaPlus Přírodní barva krémová 3 Tmavě hnědá

Hennaplus Přírodní barva krémová 3 Tmavě hnědá

Krémový přeliv v odstínu tmavě hnědá  bez amoniaku a peroxidu s trvanlivostí 8-10 umytí. Obsahuje přírodní UV filtr pro udržení sytosti barvy po delší dobu. Jeho základem je regenerační krém s pantenolem a biotinem, takže vlasům přináší také vynikající regenerační a ochrannou péči. Hodí se i na poškozené vlasy a pro citlivou pokožku hlavy, kterou nedráždí. Nezesvětluje, není určen pro zakrytí šedin.

Další popis

Hodnocení 

269 Kč

  • 60 ml 269Kč

Barevné přelivy Hennaplus mají velmi jemné přírodní složení, neobsahují recorcinol, naphtol nebo toluen. Proto nedráždí a jen ve vzácných případech vyvolávají alergické reakce. Nepoškozují vlasy, protože v nich nejsou přítomna zesvětlující činidla.

V jejich složení je celkem 8 certifikovaných bio složek včetne extraktu z přesličky a pšeničného proteinu. Pantenol posiluje vlasy a působí jako kondicionér. Biotin (vitamín H) příznivě ovlivňuje hustotu vlasů. omezuje jejich lámání a vypadávání. Rýžový protein oryzanol je přírodním UV filtrem, který chrání vlasy před poškozením vlivem slunečního záření. Bezbarvá henna podporuje zdraví vlasů a zvyšuje jejich lesk.

Použití

Pro optimální výsledek používejte barvy podobně tmavé nebo o odstín tmavší než je vaše přirozená barva. Nehodí se pro barvení šedivých vlasů. Odstíny je možné kombinovat pro dosažení originálního vzhledu. Krémové barvy není možné používat pro zesvětlení, neobsahují odbarvující činidla.

Složení

Aqua, Cocamide MEA, PPG-2 Methyl Ether, Ceteareth-6, Polysorbate 80, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Polyquanternium-22, Hydroxyethylcellulose, Hydrolized Rice Protein, Oryzanol, Parfum, Glycerin, Cassia Angustifolia, Hamamelis Virginiana, Tussilago Farfara, Viscum Album, Triticum Vulgare, Malva Sylvestris, Equisetum Arvense, Sodium Hydroxide, Biotin, Trisodium HEDTA, Methylparabe, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, HC Blue No. 2, HC Yellow No. 2, Basic Blue 99, Disperse Black 9, Disperse Violet 1