Herzlack Lak na nehty 15 Free - Hnědé a červenohnědé odstíny

Lak na nehty 15 Free - Hnědé a červenohnědé odstíny

Veganský lak na nehty s přírodním tzv. 15 Free složením. Toto označení vypovídá, že neobsahuje 15 v běžných lacích užívaných složek, které jsou toxické a škodlivé zdraví nebo přírodnímu prostředí. Vedle naprosto úžasné palety barev vás proto překvapí příjemná lehká vůně zcela odlišná od zápachu známého u klasických laků. Na nehtu vytváří jednolitou barevnou vrstvu bez šmouh a je dostatečně odolný. Jednoduše naprostá srdcovka.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

335 Kč

  • 11 ml 335Kč


Herzlack

Skladem

Vegan Vegan

Protože laků Herzlack je opravdu nepřeberné množství, pro snazší orientaci jsou rozděleny do skupin podle barev:

I když je nehet tvrdý, absorbuje překvapivé množství látek obsažených v barevném laku. Ještě citlivější je jemná kůžička kolem nehtu a nehtového lůžka. Z tohoto důvodu velmi záleží na tom, co lak obsahuje, a v případě mnoha výrobků to opravdu nejsou ingredience, které bychom chtěli mít v těle. 

Produkty Herzlack neobsahují ftaláty, toluen, xyleny, kafr, formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, etyl tosylamidy, trifenyl fosfáty (TPHP), kalafunu, organohalogenní sloučeniny (AOX), parabeny, silikony, eugenol, benzofenony a žádné složky pocházející ze zvířat.

Použití

  • Pro nejlepší výsledek doporučujeme aplikovat před a po barvení podkladový a svrchní lak Herzlack.
  • Pro odstranění laku je k dispozici velmi jemný odlakovač stejné značky.

Složení INCI

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid, Neopentyl Glycol, Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Bentonite, Saccharoseacetatisobutyrat, Diacetone Alcohol, Styrene / Acrylates Copolymer, Silica, Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Phosphoric Acid, +/- CI: 77891, 74260, 21108, 77000, Parfum: Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

Související produkty: