Inlight Bio květové tonikum

Inlight Bio květové tonikum

Floral Tonic: Nesmírně jemné pleťové tonikum bez alkoholu určené i pro nejcitlivější pleť. Navzdory jemnosti má velmi silný čisticí účinek, výborně se hodí např. na odstraňování pleťových masek.

Další popis

1 195 Kč

  • 2 ml (vzorek) 30Kč
  • 50 ml 499Kč
  • 200 ml 1195Kč

Hodnocení 


Inlight

Skladem

COSMOS Organic COSMOS Org.
Vegan Vegan
bez alkoholu

Určené je ale především pro kombinovanou zkrášlující péči s Inlight Čisticím balzámem. Tonizuje a osvěžuje pleť a vyrovnává její pH a připravuje ji na optimální vstřebání hydratačního či nočního balzámu.

Jak název napovídá, jedná se o výjimku mezi produkty Inlight. Květové tonikum nemá za základ rostlinné oleje, ale jen čisté květové vody (hydroláty). K účinným složkám patří především růžová a levandulová voda a rmen římský.

Tonikum má příjemný chladivý a zklidňující efekt a astringentní vlastnosti, proto se výborně hodí k ošetření pleti po čištění, které ji nevyhnutelně podráždí. Je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti a pleti aknózní.

Použití

  • Pro optimální efekt doporučujeme používat po Inlight Bio čisticím balzámu. Několika kapkami tonika navlhčete vatový tampónek a otírejte obličej, krk a oční okolí krouživými pohyby. Pro nejšetrnější možné čištění tampon předem navlhčete teplou vodou.

Složení INCI

Rosa damascena (rose) flower water, anthemis nobilis (roman chamomile) flower water, lavandula angustifolia (lavender) flower water, agave spp leaf extract, citrus paradisi (grapefruit) seed extract