Inlight Bio květové tonikum

INLIGHT Bio květové tonikum

1 195,00 Kč

  • 200 ml 1195Kč

Obzvláště jemné pleťové tonikum určené i pro nejcitlivější pleť. Vynikající prostředek pro čištění obličeje, včetně např. odstraňování pleťových masek. Je tvořeno směsí květových vod s astringentními účinky. Pleť tonizuje, osvěžuje, vyrovnává její pH a připravuje ji na optimální vstřebání hydratačního či nočního balzámu. Samozřejmě neobsahuje alkohol.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Jak název napovídá, jedná se o výjimku mezi produkty Inlight. Tonikum nemá za základ rostlinné oleje, ale jen čisté květové vody (hydroláty). Bylo vytvořeno speciálně pro doplnění čisticího balzámu Inlight, spolu se kterým poskytuje vyváženou péči pro zdravou pleť. 

Hlavní složky: růže, rmen římský a levandule

Vhodné pro: všechny typy pleti včetně citlivé pleti a pleti náchylné k akné.

Bio Lipophilic Matrix®

Všechny výrobky  Inlight obsahují Bio Lipophilic Matrix®, který završuje dlouholetý výzkum a představuje dokonalé snoubení vědy a alchymie. Bio Lipophilic Matrix® se skládá ze specifické kombinace čistých, bio, za studena lisovaných olejů z rostlin, pečlivě pěstovaných pro jejich souznění s vrchní vrstvou lidské pokožky.

Použití

Pro optimální efekt doporučujeme používat po čisticím balzámu Inlight. Několika kapkami tonika navlhčete vatový tampónek a otírejte obličej, krk a oční okolí krouživými pohyby. Pro nejšetrnější možné čištění tampon předem navlhčete teplou vodou.

SLOŽENÍ

INCI: Rosa damascena (čistý vodní destilát z růže) – tonizuje, zpevňuje. Anthemis nobilis (čistý vodní destilát ze rmenu římského) – zklidňuje. Lavandula angustifolia (čistý vodní destilát z levandule) – chrání buňky, zklidňuje. Centaurea cyanus (čistý vodní destilát z chrpy) – zpevňuje. Citrus grandis (výtažek ze semínek grepu) – tonizuje, zpevňuje, přispívá k harmonii pleti..

* 100% organické oleje
** 100% ekologické ručně vyráběné rostlinné výtažky
*** 100% organické esenciální oleje

Mohlo by Vás také zajímat: