Logona Color Creme 210 Měděná červená

Logona Color Creme 210 Měděná červená

Krémová barva na vlasy Copper Red s hennou. Nenarušuje a nepoškozuje vlasy, působí velmi přirozeně, má intenzivní odstín. Obahuje pěsticí složky pro zdraví a lesk vlasů.

  • Přirozená a intenzivní
  • Nepoškozuje vlasy
  • Bez peroxidu

Další popis

Hodnocení 

500 Kč

  • 150 ml 500Kč

Paleta krémových barev Logona:

Protože vlas není chemicky odbarvován, výsledný odstín je dán spolupůsobením barevného krému a přirozené barvy vlasů. Tato barva je vhodná pro středně blond až středně hnědé vlasy.

Rostlinná krémová barva Logona vytvoří kolem každého jednotlivého vlasu tenkou barevnou vrstvičku. Nenarušuje strukturu vlasu, proto nedochází k jeho poškození a ničení. Naopak rostlinné extrakty v barvě obsažené vlas vyživují a tím pozitivně působí také na lesk barvy a objem vlasů. Barva neobsahuje peroxid, amoniak a syntetické barvicí složky.

Použití

Složení INCI

Aqua (Water), Alcohol denat.*, Glycerin, Maltodextrin, Beta Vulgaris (Beet) Root Juice, Hectorite, Sorbitol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Algin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citric Acid, Parfum (Fragrance)**, Linalool**, Limonene**, Eugenol**

* složka z certifikované bio zemědělské produkce

** přírodní esenciální oleje