Love & Green Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu

Love & Green Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu

Intimní ubrousky ze 100% čistých přírodních vláken s aloe vera a extraktem z brusinek. Hypoalergenní, dermatologicky a gynekologicky testované.

  • Zvlhčující roztok z 99,7% přírodní
  • Lze vhazovat do WC
  • Hypoalergenní

Další popis

108 Kč

  • 20 ks 108Kč

Hodnocení 


Love & Green

Skladem

COSMOS Natural COSMOS Nat.
bez parabenů

Intimní ubrousky přichází do styku s nejcitlivějšími partiemi, byly proto navrženy tak, aby k nim byly maximálně šetrné. Jsou hypoalergenní, dermatologicky a gynekologicky testované. Složení zvlhčujícího roztoku bylo formulováno s ohledem na nejvyšší možnou ochranu, roztok je z 99,7% přírodního původu, bez syntetické parfemace a konzervačních látek. Obsahuje zklidňující extrakty aloe vera a brusinek. 

Ubrousky jsou vyrobeny ze 100% přírodních vláken, biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Jsou velmi praktické, bez obav je můžete vhodit do WC, kde se za několik minut rozloží. Přírodní vlákna tvořící pevnou část ubrousků pocházejí z FSC certifikované produkce, tj. z lesa obhospodařovaného podle zásad udržitelné produkce.

Dermatologické testy proběhly v nezávislé laboratoři na vzorku 100 dobrovolníků.

Neobsahují paraben, fenoxyethanol, PEG, EDTA, DMDM, chlór ani další složky podezřelé jako karcinogenní či jako endokrinní disruptory.

Použití

  • Ubrousky jsou určeny pro intimní hygienu. Nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku.

Složení INCI

Aqua, Glycerin, Levulinic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Vaccinium Macrocarpon Fruit Water, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder