(M)anasi 7 Přírodní rozjasňující hedvábný pudr Perihelion

(M)anasi 7 Přírodní rozjasňující hedvábný pudr Perihelion

Silk Glow Powder

Perihelion je čirý sypký pudr se zlatavým broskvově-růžovým podtónem, který skvle oživí každý look. Je ideální pro středně tmavou až tmavou pleť, jíž dodá nenápadný jas. Výborně funguje se všemi odstíny Skin Enhancer krémového make-upu, nebo samostatně. V kombinaci s make-upem dosáhnete hedvábně hladkou pleť. Ultrajemný lehký pudr je vhodnou tečkou za vaším líčením. Pohodlně se nanáší, pletí dodává jemný jas a bezchybný vzhled.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

1 250 Kč

  • 9 g 1250Kč


Manasi 7

Skladem

Vegan Vegan

Vyrobený z jemně namletého vysoce kvalitního hedvábného prášku. Hedvábí obsažené v pudru je 100% přírodní a pochází z volně se v přírodě nacházejících, již vylíhnutých kukel bource morušového (znamená to, že larvy nejsou usmrcovány).

Pudr dobře absorbuje nadbytečné sébum, minimalizuje póry a zjemňuje pleť. K požadovanému výsledku ho postačí jen malé množství, snadno se nanáší a na tváři je velmi komfortní. Jakmile ho vyzkoušíte, zjistíte, že žádný jiný už nepotřebujete. 

Použití

  • Naneste na obličej nebo tělo pro nádherný, přirozený lesk.
  • Může být použit samostatně nebo přes makeup. 
  • Na místa, která vyžadují výraznější finiš, naneste pudru více.

Složení INCI

SILICA, SILK POWDER, mica, [+- CI 77491, CI 77499, CI 77891, CI 75470]

Související produkty: