Natur Erbe COLOR ERBE Barva na vlasy No.03 Hnědá 4.0

COLOR ERBE Barva na vlasy 03 «Kaštanová»

280,00 Kč

  • 135 ml 280Kč

Hnědá přírodní barva na vlasy v odstínu 4.0. Barvy COLOR ERBE vyživují v průběhu barvení vlasy i pokožku hlavy. Působí velmi šetrně, jejich konzistence je vynikající pro rovnoměrné důkladné pokrytí vlasů a tím pro dosažení nejlepšího výsledku. I barvené vlasy jsou lesklé, zdravé a působí zcela přirozeně.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Tato barva neobsahuje amoniak, resorcinol, nonoxynol ani SLS.

Řada přírodních barev na vlasy COLOR ERBE obsahuje glykolické rostlinné extrakty, díky kterým je proces barvení méně agresivní pro vlasy i pokožku hlavy. Výtažek z heřmánku působí na zklidnění, pšeničný extrakt bohatý na minerály, aminokyseliny a polysacharidy změkčuje, chrání a revitalizuje vlasy. Ceramidy pozitivně ovlivňují hydrolipidní bariéru pokožky hlavy, a tak brání jejímu vysušování, napomáhají její regeneraci a chrání ji. Lyofilické estery rehydratují pokožku a revitalizují její svrchní vrstvy.

Použití

Aplikujte rovnoměrně od konečků po kořínky umytých a vysušených vlasů. Nanášení proti směru růstu umožňuje lepší proniknutí barvy do struktury vlasů. Na nebarvených vlasech nechte působit 30-40 minut, na barvených 20-30 minut, na vlasech po trvalé 10-20 minut. Nezapomeňte, že výsledný odstín bude ovlivněný přirozenou barvou vašich vlasů.

Obsah balení

60ml flakon barvy
60ml flakon s fixační emulzí
10ml šamponu na barvené vlasy
10 ml balzámu na barvené vlasy
1 pár rukavic