Natur Erbe COLOR ERBE Barva na vlasy No.10 Světle zlatohnědá 5.3

COLOR ERBE Barva na vlasy 10 «Světlý zlatavý kaštan»

280,00 Kč

  • 135 ml 280Kč

Přírodní barva na vlasy s rostlinnými výtažky z dubu, slézu, ořechových slupek, heřmánku a heny. Barvy Color Erbe účinně kryjí, ale jsou přitom šetrné a vlasy jsou po jejich použití zářivé a nadýchané. Barva vyživuje vlasy i pokožku hlavy a napomáhá obnovování jejích vrchních vrstev. Je bez amoniaku, resorcinolu, nonoxynolu, S.L.S.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Samotné barvení je zajištěno výtažky z dubové kůry, slézu a heny. Přítomné ovocné kyseliny působí jako kondicionér chránící proti škodlivým vlivům prostředí. Barvy jsou bohaté na glykolické výtažky z rostlin, díky kterým je proces barvení méně zatěžující pro pokožku hlavy a vlasy.

Výtažek z heřmánku má zklidňující účinek, výtažek z obilných klíčků změkčuje a chrání díky přítomnosti polysacharidů, aminokyselin a minerálů nezbytných pro svěžest a krásu vlasů. Ceramidy posilují přirozenou hydrolipidní bariéru pokožky a zabraňují její dehydrataci, tím chrání a revitalizují poškozené vlasy.

Balení obsahuje:

lahvičku s barvou 60 ml, lahvičku s fixační emulzí 60 ml, šampon na barvené vlasy 10 ml, balzám na barvené vlasy 10 ml, 1 pár jednorázových rukavic

Použití

Barvu naneste rovnoměrně od konečků až po kořínky suchých čistých vlasů. Toto nanášení proti směru růstu napomůže lepšímu proniknutí barvy do struktury vlasů. Na nebarvených vlasech nechte působit 30- 40 minut, na barvených 20- 30 minut, na vlasech po trvalé 10- 20 minut.

Mohlo by Vás také zajímat: