Natura Siberica Oční krém pro obnovu a regeneraci z dutohlávky sněžné

Natura Siberica Oční krém pro obnovu a regeneraci z dutohlávky sněžné

Jemná pokožka víček je obzvlášť citlivá ke vlivu věku. Krém-péče na vička Natura Siberica pomůže obnovit elasticitu a poskytne hlubokou hydrataci. Rostlinné peptidy, co jsou součástí formule, zabrání tvorbě mimických vrásek, a komplex omega-3 ceramidůvrátí Vaše pokožce pružnost.

Další popis

579 Kč

  • 30 ml 579Kč

Hodnocení 


Natura Siberica

Skladem

Bylinný Komplex Regu-Age® se aktivně podílí na produkci kolagenu a elastinu, zlepšuje elasticitu pokožky, zvyšuje mikrocirkulaci, snižuje otoky a zmenšuje tmavé kruhy pod očima, což je potvrzeno ve studiích in vitro Pentapharm (Švýcarsko). Zmenšení tmavých kruhů o 35%, snížení otoků o 32% a zvýšení elasticity pleti o 200%.

Základem omlazovací řady produktů Natura Siberica pro obličej se stala dutohlávka sněžná – vzácná sibiřská rostlina, uznávána jako jeden z nejúčinnějších prostředků na omlazení. Dutohlávka sněžná (Cladonia nivalis) má úžasnou vitalitu a energii. Za podmínek nejtěžších zim, s teplotami až – 50 ° C, její stonky zůstávají zelené. Úžasné účinky na pokožku má dutohlávka sněžná díky vysokému obsahu unikátní kyseliny usnové, která podporuje aktivní regeneraci buněk a účinně zpomaluje proces stárnutí.

Použití

Naneste krém na pokožku kolem očí ráno a večer.