Natura Siberica Maska pro silně poškozené a barvené vlasy «Severní ostružiník moruška»

Natura Siberica Maska na silně poškozené a barvené vlasy «Severní ostružiník moruška»

Tato přírodní maska na vlasy byla vyvinuta speciálně pro silně poškozené a barvené vlasy. Již po několika použitích budou Vaše vlasy silnější, měkčí, lesklejší a budou se snadno upravovat.

Další popis

Hodnocení 

249 Kč

  • 120 ml 249Kč

Jednou z ingrediencí masky je olej z vzácného severního ostružiníku moruška, kterému přezdívají v severských oblastech „carské bobule“, obsahující esenciální mastné kyseliny – Omega-3 a Omega-6, který efektivně a zevnitř obnovuje poškozenou vlasovou strukturu. Vitamíny PP, A a C podporují buněčnou obnovu pokožky hlavy a růst silných nadýchaných vlasů. Ostružiník moruška roste v podmínkách extrémního chladu, proto obsahuje velké množství antioxidačního vitaminu E, který chrání vlasy před škodlivými vlivy životního prostředí a vrací jim zdravý krásný lesk. Účinné složky organických olejů šalvěje lesního chrání Vaše vlasy před ztrátou vlhkosti a je, předchází poškození vlasů a vrací jím přirozenou sílu, usnadňuje jejich rozčesávaní. Organický šípkový olej a olej ze sibiřského lnu mají tonizující a hojivý účinek. Zlepšují krevní oběh a stav pokožky hlavy, zpevňují vlasy a podporují růst nových nadýchaných vlasů.

Použití

Masku aplikujte na umyté vlhké vlasy a nechte působit 5-7 minut, poté důkladně opláchněte vodou. Aplikujte 2-3 krát týdně.