Natura Siberica GZEL Hutné mýdlo na vlasy a tělo «Ivan a Maria»

«Gzel» Hutné mýdlo na vlasy a tělo «Ivan a Maria»

Hutné mýdlo na vlasy a tělo z černýše hajného se vaří podle starého ruského receptu. Základ receptu tvoří planě rostoucích rostliny na Sibiři, bohaté na vitamíny a stopové prvky, které jsou ideální pro jemnou péči o pleť a péči o vlasy. Husté mýdlo z černýše hajného udělá vaši pleť krásnou a dobře upravenou a vlasy budou lesklé a zdravé.

Další popis

Hodnocení 

199,00 Kč

  • 300 ml 199Kč

Nový produkt

Vrbovku (Chamaenerion) příroda velkoryse obdařila léčivými vlastnostmi – obsahuje 3 krát více vitamínu C než citron, čímž účinně chrání pokožku a vlasy před negativními vlivy okolního prostředí, zlepšuje látkovou výměnu, tonizuje a dodává energii. Divoká černá máta a extrakt z anděliky vyživují a zvláčňují pokožku, regenerují mazové žlázy, mají osvěžující, uklidňující a antiseptické účinky. Ve starém Rusku se mělo za to, že kořen pivoňky (Paeonia anomala) má opravdu zázračné léčivé vlastnosti. Vzhledem k vysokému obsahu tříslovin, má regenerační a omlazující účinek, čímž je kůže pružnější, účinně posiluje vlasy a stimuluje růst silných a zdravých vlasů.

Použití

Naneste mýdlo na mokré vlasy a pokožku těla, trochu promasírujte a opláchněte vodou. Pokud je to nutné, postup opakujte. 

SLOŽENÍ