Natura Siberica COPENHAGEN Regenerační maska na vlasy «Arktická růže»

«Copenhagen» Regenerační maska na vlasy «Arktická růže»

225,00 Kč

  • 200 ml 225Kč

Regenerační maska na vlasy «Arctic Rose / Arktická růže» napomáhá v boji s dehydratací vlasů, obnovuje poškozené částí vlasů tak, že vlasy jsou zdravější, měkčí a krásnější.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Arktická růže hydratuje vlasy, vyhlazuje je, a vlasy se snadněji upravují. Arktická malina vyživuje vlasy, nasycuje je vitamíny a stopovými prvky. Hydrolyzovaný rýžový protein je bohatý na aminokyseliny, vitamíny B, PP a K. Vitamin E a minerální soli napomáhají posílit vlasy, snížit jejích  poškození a zbavit se roztřepených konečků. Panthenol obaluje vlasy, vytváří ochrannou bariéru, která zabraňuje dehydrataci a chrání vlasy před škodlivými vlivy prostředí. Řasy z Faerských ostrovů obsahují vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, stopové prvky a jód, které přispívají k obnovení zdraví vlasů po celé jejích délce, dávají jím přirozený lesk. Planě rostoucí sibiřské byliny obsahují vitaminy, saponiny, fytoncidy a taniny které vyživují a hydratují vlasy po celé jejích délce, zanechají je měkké a hedvábné.

Použití

Masku aplikujte na vlhké vlasy po použití šamponu, nechte 5-7 minut, poté důkladně opláchněte vodou. Používat 2-3 krát týdně.

Mohlo by Vás také zajímat: