Natura Siberica IMPERIAL CAVIAR Zlatý obličejový peeling 24k Gold

Natura Siberica «Imperial Caviar» Pleťový peeling s 24k zlatem

Zlatý obličejový peeling vrací zář pleti obličeje, obrušuje staré buňky a aktivně obnovuje pokožku. Abrazivní efekt je dosažen díky kyselině jantarové, která vytváří hluboký účinek, pronikajíc do poškozených kožních buněk, obnovuje přirozené procesy regenerace a pomáhá jejich řádnému fungování. 

Další popis

529 Kč

  • 50 ml 529Kč

Hodnocení 


Natura Siberica

Skladem

Olej sibiřské střemchy osvěžuje a tonizuje pokožku, dělá ji více měkkou a hladkou. Biozlato – výsledek nedávného vývoje v oblasti nanotechnologií, kombinuje všechny cenné omlazující vlastnosti, je dokonale absorbováno hlubšími vrstvami kůže, aktivně se podílí na procesech omlazení a regenerace tkání, zvyšuje účinek přírodních složek, které tvoří skladbu tohoto peelingu. Olej bílé kamélie hydratuje a zvláčňuje pokožku, zvyšuje její ochranné funkce, snižuje riziko hyperpigmentace, má protizánětlivý a tonizující účinek. Severní černý kaviár účinně stimuluje produkci vlastního elastinu, čímž vrací pleti její přirozenou krásu. V důsledku působení na pokožku tohoto energizujícího komplexu jsou hluboké vrásky zjemněny, a doslova se „vyplňují“ zevnitř. Pokožka obličeje se mění a vypadá mnohem mladší.

Použití

Naneste na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu, vyhněte se oblasti kolem očí. Nechte 7-10 min. Opláchněte teplou vodou. Doporučuje se používat chrániče UF několik dní poté.