Natura Siberica KAMCHATKA Peeling na ruce «Sachalinské plody»

«Kam-Chat-Ka» Peeling na ruce «Sachalinské plody»

Obohacený oleji a organickými výtažky z divoce rostoucích sibiřských plodů, ruční peeling «Sakhalin Berries / Sachalinské plody» jemně odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky. Urychluje procesy buněčného metabolismu, zlepšuje ochranné funkce kůže. Intenzivně vyživuje a hydratuje, dodává rukám neuvěřitelnou jemnost. Kůže na rukou se zbaví odumřelých buněk, je pružnější a mnohem více měkká a hladká; účinné zpomalení procesů stárnutí.

Další popis

Hodnocení 

529,00 Kč

  • 200 ml 529Kč

Nový produkt

Olej ze semen klikvy aktivně vyživuje a hydratuje pokožku, obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu. Zvyšuje pružnost a pevnost, zabraňuje vzniku vrásek. Organický extrakt z brusinek je účinný přírodní antioxidant. Obnovuje strukturu pleti, stimuluje syntézu kolagenu, vyživuje pokožku vitamíny. Divoce rostoucí severní arktická malina obsahuje velké množství organických kyselin, které jemně odstraňují odumřelé buňky z povrchu pokožky rukou a dodávají jim neuvěřitelnou jemnost a něžnost.

Použití

Naneste peeling na suchou a čistou pokožku rukou, intenzivně masírujte kruhovými pohybu několik minut, poté opláchněte vodou.