Natura Siberica KAMCHATKA Povzbuzující tělová peelingová sůl «Slaná vlna»

«Kam-Chat-Ka» Povzbuzující tělová peelingová sůl «Slaná vlna»

Povzbuzující tělová peelingová sůl «Salt Wave / Slaná vlna» je vytvořená na bázi přírodních bio – složek, jemně a opatrně čistí pokožku a omlazuje ji, dodává jí pružnost. Výrazně zlepšuje kontury těla, dělá figuru více pevnou a štíhlou. Kamčatská červená sůl obsahuje vice než 80 užitečných stopových prvků, nezbytných pro výživu buněk pokožky. Její velké krystaly vyrovnávají povrch pokožky, přispívají k odstranění toxinů z těla. Aktivuje prokrvení podkožních tkání, má tonizující účinek, Japonská černá sůl obohacená jódem, draslíkem, vápníkem a mědí, perfektně odstraňuje odumřelé kožní buňky, čistí a vyhlazuje povrch kůže. Stimuluje proces obnovy buněk. Efektivně bojuje proti předčasnému stárnutí pleti.

Další popis

Hodnocení 

749,00 Kč

  • 400 ml 749Kč

Nový produkt

Vřídelní termální sůl zdroje Talovskaya pochází z hlubin podzemních gejzírů a vyživuje pokožku všemi základními minerály a stopovými prvky. Intenzivně hydratuje a obnovuje strukturu pleti, má stimulující a regenerační účinek, urychluje procesy látkové výměny kožních buněk. Chrání pokožku před negativním vlivem životního prostředí. Organický olej sibiřského cedru je bohatý na vitaminy E a F, vyživuje a hydratuje pokožku, zásobuje ji nezbytnými aminokyselinami, tím zajišťuje její měkkost a pružnost.

Použití

Masážními pohyby nanést malé množství peeling na vlhkou pokožku, přičemž zvláštní pozornost věnovat problémovým oblastem. Masírovat nejméně 5 minut. Po aplikaci opláchněte vodou.