Natura Siberica TUVA SIBERICA Husté tuvinské tělové a vlasové mýdlo Černý kořen

Natura Siberica Tuva Siberica Husté tuvinské tělové a vlasové mýdlo Černý kořen

Mýdlo s vynikajícími hydratačními vlastnostmi, které důkladně čistí aniž by narušovalo ochrannou kožní bariéru.

  • Hydratuje a vyživuje
  • Nenarušuje kožní bariéru
  • S výtažkem pěnišníku

Další popis

249 Kč

  • 300 ml 249Kč

Hodnocení 


Natura Siberica

Skladem

Univerzální mýdlo hodící se na tělo i vlasy. Hydratuje a vyživuje, pokožka ani vlasy proto nebudou vysušené jako po obyčejných mýdlech. Mongolský černý kořen neboli užanka (Cynoglossum) je léčivá bylina bohatá na alkaloidy. Používá se jako obklad na bolavé klouby, ale je také výborným jemným čisticím prostředkem. Pěnišník Adamsův (Rhododendron adamsii) je rostlina endemicky se vyskytující v okolí Bajkalu. V tibetské medicíně je znám od nepaměti, v kosmetice nachází využití díky vysokému obsahu vyživujících oragnických kyselin a vitamínů. Důležitou složku tvoří také bio máta, která se stará o osvěžení a regeneraci pokožky a vlasů.  

Tuva je nevelká ale překrásná oblast ruské Sibiře. Sousedí s Altajem a Mongolskem, uchvacuje především nespoutaným půvabem svých hor, překypuje ale také divokou faunou a florou. Řada Tuva Siberica si vytkla za cíl vtělit často zcela jedinečné vlastnosti zdejších přírodních výtvorů do kosmetických produktů pro péči o tělo a vlasy. 

Použití

  • Aplikujte na vlhkou pokožku nebo vlasy.
  • Po umytí důkladně opláchněte.

Složení INCI

Aqua, Sorbitol, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Polyquaternium 44, Dimethiconol (and) TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Cynoglossum Officinale Extract, Mentha Arvensis Leaf Extract *, Rhododendron Adamsii Leaf/Stem Extract*, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Agrostis Stolonifera ExtractWH, Cirsium Flower/Leaf/Stem Extract*, Abies Sibirica Needle ExtractWH, Empetrum Nigrum Fruit Juice*, Alnus Glutinosa Extract*, Cetraria Islandica Extract*, Glycyrrhiza Glabra Root Extract*, Althaea Officinalis Extract*, Saponaria Officinalis Root Extract*, Artemisia Absinthium Herb Oil, Quercus Robur Bark Extract, Filipendula Ulmaria Extract, Trifolium Pratense (Clover) Extract*, Origanum Vulgare Flower/Leaf/Stem Extract*, Hypericum Perforatum Leaf Extract*, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Achillea Millefolium Extract*, Melissa Officinalis Extract*, Pinus Sibirica Needle Extract*, Inula Helenium Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Rosa Canina Fruit Oil* ,Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, CI 15985, CI 19140, CI 42090, CI 14720, CI 28440, Limonene, Eugenol, Linalool

* složka pochází z certifikované bio zemědělské produkce