Natura Siberica LITTLE SIBERICA Bylinná koupel pro děti

LITTLE SIBERICA Bylinná koupel pro děti

Vyrobeno na jedinečném základě. Výrobky na péči o dítě, založené na hydrolátu, šetrně čistí a ošetřují dětskou pokožku, zanechávají ji jemnou a sametově hebkou.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

127 Kč

-20%

159 Kč s DPH

  • 250 ml 127.2Kč

Hodnocení 


Natura Siberica

Skladem

COSMOS Organic COSMOS Org.
Ecocert ECOCERT

Vyrobeno na jedinečném základě. Výrobky na péči o dítě, založené na hydrolátu, šetrně čistí a ošetřuje dětskou pokožku, zanechávají ji jemnou a sametově hebkou. Hydrolát je koncentrovaný vitamínový a mikroelementární koktejl získaný z rostlin destilací. Vhodný pro každodenní použití. Tato bylinná koupel, založená na organickém hydro arktickém pelyňku, organického extraktu z lesní šalvěje a oleje z pupalky dvouleté, má uklidňující účinek na dětskou pokožku a zjemňuje ji zatímco obsahuje esenciální oleje a přispívá k sladkému spánku dítěte. Vhodné pro novorozence.

Použití

Před koupáním přidejte 3-4 víčka do koupele. Neoplachujte. Po koupání jemně vysušte dětskou pokožku.

Složení INCI

Salvia Officinalis Leaf Extract*, Aqua, Artemisia Arctica Flower/Leaf/Stem Water*, Oenothera Biennis Oil*, Corispermum Sibiricum Flower/Leaf/Stem ExtractWH*, Agrostis Stolonifera ExtractWH*, Achillea Asiatica Flower/Leaf/Stem ExtractWH*, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

* složka z certifikované bio zemědělské produkce.

WH – Organické výtažky z divokých sibiřských rostlin.

Související produkty: