Naturalis Deodorant Natural Roll-on 24h+

NATURALIS Bio Natural Deo Roll-On 24H+

250,00 Kč

  • 50 ml 250Kč

Bio deodorant Naturalis Better vás zaujme hned svojí krásnou čistou vůní, která perfektně zvládne celodenní zátěž, včetně sportování. Vůni si zamilují ženy i muži. Nezabraňuje pocení! Skvěle funguje, protože si výborně poradí s rozkladem bakterií v podpaží. Obsahuje výtažky a éterické oleje levandule a rozmarýnu, které jsou známé pro své skvělé dezinfekční účinky. Zároveň krásně voní, dojde-li k pocení, vůně se více zintenzivní. Základem roll-onu je aloe vera, která zklidňuje podrážděné podpaží a výtažky z heřmánku, myrty a měsíčku se starají o celodenní svěžest.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

Nejedná se o antiperspirant a neobsahuje soli hliníku ani jiné rizikové syntetické látky. Pocení je velmi důležitý proces, kterým se tělo mimo jiné zbavuje toxinů a ochlazuje. Je proto nesmyslé této zásadní funkci těla jakkoli bránit. Právě antiperspiranty a deodoranty obsahujícími soli hliníku a podobné látky, dávají mnozí vědci do souvislostí s prudkým nárůstem rakoviny prsu v posledních dvaceti letech.

SLOŽENÍ

INCI: Aqua (voda), aloe barbadensis leaf extract* (výtažek z listů aloe vera)*, olea europaea fruit extract*  (olivový olej), glycerin - účinná pozitivní složka a rozpouštědlo , triethyl cirate (tryetil citrát) - desodorant, antioxidant, cetearyl alcohol  (cetearyl alkohol) - rostlinného původu, prostř. péče o pokožku, glycerly stearate citrate (glyceeryl sterát citrát) - dobře promašťuje, rosmarinus officinalis leaf extract* (výtažek z rozmarýnu)*, zinc ricinoleate (ricinoleát zinečnatý) - zinkové mýdlo, lavandula angustifolia flower extract* (výtažek z květů levandule lékařské)*, citrus limon peel extract* (výtažek z citronové kůry)*, polyglyceryl-3 caprate , oryza sativa starch (rýže setá) , chamomilla recutita flowe extract a maltodextrin (výtažek z květů heřmánku a sladový cukr)*, calendula officinalis flower extrac a maltrodextrin (výtažek z květů měsíčku lékařského a sladový cukr) *, myrtus communis leaf extract* (výtažek z listů myrty)*, xantan gum (xantanová klovatina) , sodium benzoate , sodium dehydroacetate, algin (alginát) - rostlinného původu - získáván z řas.

Více než 95% složek si pěstují ekologicky na vlastních polích a zahradách obklopujících vyhlášený luxusní bio spa resort na jihu Itálie. Aloe vera, kterou si pěstují, pak zpracovávají přímo z čerstvé rostliny, nikoli ze sušeného prášku jako většina ostatních výrobců. Všechny rostlinné složky jsou v nejvyšší bio kvalitě (98,8 – 100%). Celý proces výroby je certifikován ECO gruppo Italy. Výrobky jsou klinicky testované. Výrobky nejsou testované na zvířatech.