Novinky

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 58 položek
 • Villa Flora

  Aida je vznešeným hymnem na oslavu svazku ovoce a květin, bylin domova a koření z dalekých světů. Otevírá se tóny pomerančového květu, švestky a jasmínu až dosáhne vrcholu snu o dálkách v kombinaci pižma a pačuli. Nakonec záchvěv pralinek a vanilky podtrhne neskrývané požitkářství této okouzlující vůně.


  1 056,00 Kč
 • Villa Flora

  Timgad, kvetoucí římské město, které zmizelo z historie, nese poutavou hloubku a eleganci vetiveru.Počáteční, lehce kouřové tóny se rozvíjejí do vzácné dřevité harmonie cedru a kašmíru, aby nakonec spočinuly v moci santalového dřeva. Timgad přináší silnou osobnost, evokuje tajemství zapomenutých království a ušlechtilost hlubokých emocí. Elegantní a úchvatná vůně, která je mužská i ženská, klasická i moderní.


  1 056,00 Kč
 • Villa Flora

  Galatée, mléčně bílá, jé ódou na všechny odstíny této nejčistější barvy, která je světlem, záchvěvem pocitů. Jako ve stinné zahradě se skládá vůně květin a dřevitý tón stromů, fialky a teaku, mezi něž proniká hloubavý opar kadidla. Galatée je parfém s hlubokou duší a tajuplnou silou.


  1 056,00 Kč
 • Villa Flora

  Kallisté, nejkrásnější, v sobě spojuje středomořské poklady se zneklidňujícím závanem smyslného Orientu. Nóty myrhy a cistu rozdmýchávají plamen vášně, kterým zahoří ambra a pižmo. Kallisté je vůní pro horké dny naplněné omamným sněním, ve kterých probudí mysl i tělo.


  1 056,00 Kč
 • Villa Flora

  Aurora je ráno samo, které se probouzí jako první, aby ohlásilo nový den. Nese něžnou kytici bílých květů a ovoce, irisu doplněného nádechem černého rybízu. V zahradě poseté perlami rosy se zvedá ranní opar, a tu se s prvními záchvěvy dne zdraví cedr a pižmo ve svůdném objetí. Aurora je vůně přetékající příslibem štěstí.


  1 056,00 Kč
 • Villa Flora

  Cléo je plachá ale i rozmarná jako nejkrásnější květy, s nimiž sdílí ladnost a lehkost. Zpočátku je jakoby stydlivá, s jemnými svěžími tóny citrusu a bergamotu, pak se začnou projevovat fialka s růží a nádechem černého rybízu, nakonec se plně rozvine kombinace pižma a jasmínu. Tento parfém je určen pro doplnění bezstarostné pohody jarních dnů.


  1 056,00 Kč
 • Love & Green

  Univerzální dětský mycí gel s velmi jemným složením, které nedráždí pokožku a neštípe v očích. Základ tvoří extrakt z bio aloe vera známé pro své zklidňující a hydratační účinky. Gel je bez parfemace, barviv a konzervantů. Neobsahuje žádné potenciálně zdraví škodlivé složky. Vaše miminko bude koupání milovat ještě více než dřív.


  296,00 Kč
 • Love & Green

  Jemná micelární voda pro šetrné čištění obličeje i zadečku miminka. Má velmi jednoduché ale účelné a čistě přírodní složení na bázi aloe vera a hydrolátu z květu pomerančovníku. Neobsahuje barviva ani konzervanty a je bez syntetické parfemace. V jeho složení se nenacházejí žádné potenciálně zdraví škodlivé složky.


  296,00 Kč
 • Love & Green

  Dámské vložky velmi jemné a ultra absorbční určené pro noční použití. Všechny části, které se dostávají do kontaktu s pokožkou, jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů. Vložky jsou hypoalergenní, nebělené chlorem, bez syntetických barviv a parfemace. Z 85% jsou tvořeny biologicky rozložitelnými složkami, proto představují jen minimální ekologickou zátěž.


  138,00 Kč
 • Love & Green

  Dámské vložky velmi jemné a ultra absorbční, nezpůsobují podráždění. Všechny části, které se dostávají do kontaktu s pokožkou, jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů. Vložky jsou hypoalergenní, nebělené chlorem, bez syntetických barviv a parfemace. Z 85% jsou tvořeny biologicky rozložitelnými složkami, proto představují jen minimální ekologickou zátěž.


  138,00 Kč
 • Love & Green

  Dámské slipové vložky velmi tenké, jemné a ultra absorbční. Všechny části, které se dostávají do kontaktu s pokožkou, jsou vyrobeny z čistě přírodní viskózy. Vložky jsou hypoalergenní, nebělené chlorem, bez syntetických barviv a parfemace. Ze 75% jsou biologicky rozložitelné, díky tomu znamenají jen minimální ekologickou zátěž.


  138,00 Kč
 • Love & Green

  Dámské vložky velmi tenké, jemné a ultra absorbční, nezpůsobují podráždění. Všechny části, které se dostávají do kontaktu s pokožkou, jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů. Vložky jsou hypoalergenní, nebělené chlorem, bez syntetických barviv a parfemace. Z 85% jsou tvořeny biologicky rozložitelnými složkami, proto představují jen minimální ekologickou zátěž.


  138,00 Kč
 • Love & Green

  Dětské plenky z čistě přírodní celulózy nebělené chlórem. Jemná dětská pokožka nepřichází do styku se žádnými syntetickými látkami, pouze s jemnou vnitřní vrstvou plenky na bázi kukuřičného škrobu a cukrové třtiny. Plenky jsou hypoalergenní, důkladně dermatologicky testované. Snadno se přírodně rozkládají a minimalizují ekologickou zátěž.


  292,00 Kč
 • Love & Green

  Dětské toaletní ubrousky ze 100% čistých přírodních vláken, nezpracované chemicky, bez konzervačních látek a parfemace. Ubrousky jsou hypoalergenní, důkladně dermatologicky testované a biologicky rozložitelné. Bez obav je můžete vhodit do WC, kde se za několik minut rozloží.


  126,00 Kč
 • Antipodes

  Prvotřídní ochranné sérum proti oxidačnímu stresu a volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Téměř kouzelné antioxidační vlastnosti séra těží z jedinečné kombinace novozélandských superrostlin, které patří k nejbohatším na antioxidační látky na světě. Patří k nim kiwi, acaí, novozélandský divoký černý rybíz, plody kávovníku a boysenberry. Doplňuje je revoluční patentovaná složka Vinanza Grape.

  • Vynikající výživné složky
  • Chrání před volnými radikály
  • Pro všechny typy pleti

  1 150,00 Kč
Zobrazeno 1 – 15 z 58 položek