ELOBlog

Nejnovější články

Platba

Způsob platby si zákazník volí v průběhu objednávky. Na výběr je platba na dobírku, platba bankovním převodem, platba platební kartou a platba prostřednictvím GoPay účtu. Ze strany Element of Beauty není žádný ze způsobů platby zatížen jakýmkoliv poplatkem. Veškeré případné poplatky jsou dány podmínkami a sazebníkem zákazníkovy banky či karetní společnosti, v případě platby na dobírku sazebníkem zvoleného dopravce.

U platby na dobírku, platby platební kartou a platby GoPay účtem bude zakoupené zboží odesláno co nejdříve, pokud je skladem. U platby bankovním převodem dojde k odeslání nejdříve ve chvíli připsání částky na náš účet, což může trvat až 3 pracovní dny. Zboží na zvláštní objednávku je odesíláno jakmile jej obdržíme od příslušného dodavatele. 

Doprava

Způsob doručení zboží je možné si vybrat během procesu objednávky ze tří možností. K dispozici jsou dvě klasické doručovací společnosti, Česká pošta a DPD, a služba Zásilkovna. Zásilkovna je tvořena sítí výdejních míst nacházejících se ve všech větších obcích a městech v ČR. Zboží je doručeno na zákazníkem zvolené výdejní místo, kde si ho je možné během několika dní osobně vyzvednout v čase, který se zákazníkovi hodí. Hlavní výhodou zásilkovny je nižší cena poštovného oproti prvním dvěma možnostem. Nevýhodou je, že se výdejní místa nenacházejí v menších obcích.

Cena dopravy se mezi uvedenými třemi dopravci liší. U každého z nich jsou dále dva různé tarify v závislosti na celkové váze zísilky, a to pro zásilky do 5 kg a nad 5 kg. V případě platby na dobírku je vedle ceny dopravy samostatně připočítávána ještě cena dobírečného, která se také liší podle dopravce. U nákupů na dobírku proto doporučujeme zvažovat celkové náklady, tj. cenu za dopravu a cenu dobírečného u každého dopravce.

Při nákupu v hodnotě převyšující 1000 Kč je doprava zdarma. Při nákupu na dobírku bude dopravce zákazníkovi i v tomto případě účtovat dobírečné. 

Váš tým Element of Beauty