Kamenný obchod Element of Beauty se nachází jen kousek od stanice metra a tramvaje Hradčanská na Praze 6, konkrétně v ulici K Brusce 281/9. V příjemném prostředí si tu můžete kosmetiku prohlédnout, získat informace a v mnoha případech ji i vyzkoušet. Rádi Vám poradíme s výběrem, necháme Vás ale také třeba jen chvilku si odpočinout v pohodlném křesílku a kochat se očima. Z prostorových důvodů v obchodě bohužel nenajdete celý sortiment nabízený na eshopu, určitě tu ale vždy budou připraveny nejoblíbenější značky jako Inlight, Zuii Organic, Hynt, Inika, Herzlack, Natura Siberica, Boho Green a další. Přirozeně je tu také možnost si vybraný produkt objednat na eshopu a přijít si ho na prodejnu vyzvednout, připravíme ho tam pro Vás obvykle nejpozději do 3 dnů. Otevřeno pro Vás máme od pondělí do pátku vždy od 10 do 18 hodin.

Kamenný obchod s přírodní kosmetikou Element of Beauty

Nabízíme také možnost vyzkoušet si líčení našimi značkami dekorativní kosmetiky, abyste přímo na sobě poznaly, jak jsou úžasné. Pokud k nám zavítáte v klidnějším dnu, bude často možné si líčení dohodnout přímo na místě a hned ho také provést. Doporučujeme ale raději se předem telefonicky objednat a domluvit si termín (na tel. +420-777-026-602). Při líčení se také dozvíte mnoho užitečných informací o správných postupech, jak s přírodní dekorativkou dosáhnout co nejlepších výsledků.

Kamenný obchod s přírodní kosmetikou Element of Beauty

Výhodou je také možnost snadného zaparkování na placeném stání přímo před obchodem nebo v jeho nejbližším okolí. Přestože je cesta k nám opravdu snadná, pro přehlednost přikládáme ještě orientační mapku: