Plantes et Parfums Sprej proti komárům a klíšťatům

Sprej proti komárům a klíšťatům

Sprej proti komárům a klíšťatům na bázi látky Citriodiol®, rostlinné účinné látky extrahované z BIO éterického oleje Eukalyptu citronovonného, účinně odpuzuje tygří komáry, běžné komáry a klíšťata v mírných a tropických pásmech. Zanechává na pokožce lehkou příjemnou eukalyptovo-citronovou vůni. Tento vědecky ověřený produkt má účinek až 8 hodin*. Umožní strávit krásné letní večery Vám i celé rodině v klidu bez útoků nepříjemného hmyzu.

*Ověřená účinnost až 8 hodin. 100% po dobu 4 hodin u komárů a 2 hodiny u klíšťat podle předpisů WHO/CDS/NTD/WHOPES/2009.4 a OPPTS 810.3700. Lze jej použít u dětí starších 36 měsíců.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

226 Kč

-10%

251 Kč s DPH

  • 75 ml 225.9Kč


Plantes & Parfums

Skladem

Použití

  • Určeno pro použití na tělo.
  • Nepoužívejte u dětí mladších 36 měsíců.
  • Před použitím protřepejte. Aplikujte rovnoměrně na nezakryté části pokožky. Po aplikaci vmasírujte do pokožky. Poté si ruce dobře omyjte. Přípravek znovu aplikujte pokud jste se koupali nebo zpotili.
  • Vyvarujte se kontaktu se sliznicemi a očima! Přípravek způsobuje podráždění očí, také může způsobovat kožní alergie. 

V PŘÍPADĚ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY: důkladně omyjte vodou a mýdlem. V případě že se objeví vyrážka či zarudnutí vyhledejte lékaře. 

Před otevřením: skladujte při pokojové teplotě (15°C a 25°C). Po otevření: skladujte na chladném a dobře větraném místě. Doba skladování: 2 roky od data výroby.

SLOŽENÍ INCI

ALCOHOL DENAT. (43,38%v/v), AQUA (WATER), EUCALYPTUS CITRIODORA OIL, HYDRATED, CYCLIZED (Citriodiol®) (28,8%V/V), LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL

Související produkty: