Sonett Tekutý prostředek na nádobí s citrónem

Sonett Tekutý prostředek na nádobí s citrónem

Vydatný prostředek určený k ručnímu mytí nádobí. Funguje bez ohledu na tvrdost vody. Účinný ekologický prostředek na ruční mytí nádobí. Speciální složení umožňuje snadno odstraňovat mastnotu a zaschlé zbytky jídla, zároveň je šetrné k pokožce rukou. Příjemný éterický olej z BIO citrónové trávy provoní nádobí i ruce. 

Další popis

55 Kč

-30%

79 Kč s DPH

  • 120 ml 34.3Kč
  • 300 ml 55.3Kč
  • 1 l 90.3Kč
  • 5 l 377.3Kč

Hodnocení 


Sonett

Skladem

Vegan Vegan
Ecogarantie Ecogarantie

Původ a vlastnosti jednotlivých složek: Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použité cukrové tenzidy. Spolu s deriváty vyrobenými z kokosového tuku a oxidů síry, tvoří kombinaci vzájemně se doplňujících a posilujících aktivních čistících látek s vynikající schopností rozpouštět tuky a s velmi vysokou snesitelností pro pokožku.

Biologické odbourávání: Při procesu výroby cukrových tenzidů a derivátů kokosového oleje se z rostlinných surovin škrobu, cukru a tuku získávají části, které však zůstávají ve své přirozené struktuře plně zachovány. Pro mikroorganismy je proto snadné rychle a úplně tyto tenzidy rozložit. Cukrové tenzidy i deriváty kokosového oleje jsou podle OECD biologicky snadno odbouratelné.

Celý obal je recyklovatelný

Použití

1 polévkovou lžíci rozptýlit ve vodě (cca 3 ml na 5 l vody). Na odolné nečistoty nanést malé množství koncentrátu na houbičku. Uchovejte v suchu a v uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah dětí. Při náhodném požití vyhledejte lékaře a předložte tento obal. 

Složení INCI

Aqua, alkylpolyglucoside C10–C16 (lauryl glucoside), sodium C8–C14 fatty alcohol sulphate (sodium octyl sulfate, sodium lauryl sulfate), alcohol, sodium chloride, sodium citrate, parfum*, citral*

Související produkty: