Weleda Arniková koupel uvolňující

Arniková koupel uvolňující

399,00 Kč

  • 200 ml 399Kč

Koupel s touto aromatickou směsí pomáhá uvolnit Vaše tělo a smysly, zatímco Vaše unavené svaly relaxují. Tato koupel je skutečnou senzací pro všechny Vaše smysly. Podmanivá kombinace arniky, rozmarýnu, levandule a extraktů z březových lístků přináší nejen úlevu namoženým a unaveným svalům, ale zároveň pocit uvolnění a hluboké relaxace. Pohodlně si ve vaně lehněte a nechte tento smyslný regenerační elixír na sebe působit.

Další popis

Nový produkt

Hodnocení 

S osvěžující vůní éterických olejů z levandule a rozmarýnu a výtažky z květů arniky a březových listů.

Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Netestováno na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Vhodné pro vegany.

Použití

Před použitím protřepejte. Během napouštění vany do ní přidejte 2 – 3 uzávěry koupelového mléka. Po vykoupání se jemně osušte a relaxujte v dobře vytopené místnosti. Koupel není vhodná pro děti do 3 let.

SLOŽENÍ

voda, olej listů rozmarýnu, olivát draselný/draselné soli slunečnicového oleje, levandulový olej, olej levandule hybridní (lavandin), alkohol, extrakt květů arniky horské, extrakt listů břízy bělokoré, limonen*, linalool*

*z přírodních éterických olejů