Yage Guasha

Yage Guasha

Tradiční masážní kámen v luxusním provedení z ručně zpracovaného růžového křemene. V kombinaci s oleji Yage přináší pleti výbornou péči proti známkám stárnutí. Výsledkem jeho použití je zvýšení pružnosti pleti a vyhlazení jemných linek a počínajících vrásek. Tato péče byla vždy pojímáná jako rituál krásy, který si nyní můžete osvojit.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

599 Kč

  • 1 ks 599Kč


Yage Organics

Skladem

Kámen guasha byl po staletí užíván v čínských palácích jako prostředek pro zachování krásy pleti. Dlouhou praxí dostal svůj specifický tvar ideální pro perfektní kopírování křivek obličeje a tím zajištění nejlepšího účinku. Jemná masáž s využitím guasha stimuluje cirkulaci krve a akupresiví body a mechanicky vyhlazuje pleť. Vyhrazená chvíle klidu pro pomalou a důkladnou masáž přinese benefity pleti ale také potřebný odpočinek a uvolnění duši. Zvláště ve spojení s luxusními pleťovými oleji Yage bude tento denní rituál překvapivě pozitivním prožitkem.

Použití

  • Obličej masírujte nejlépe každý den jemnými tahy od spodu směrem vzhůru a od středu do stran.
  • Zvláštní pozornost věnujte očnímu okolí.
  • Při masáži kombinujte s oleji Yage.

Složení INCI

Růžový křemen

Související produkty: