Yage Květinový čisticí pudr na zralou a normální pleť Hibiscus and Rose

Yage Květinový čisticí pudr na zralou a normální pleť Hibiscus and Rose

Dokonalý květinový pudr je doslova pohlazením pro zralou a normální pleť. Obsahuje borůvku, francouzský růžový jíl, ibišek a okvětní lístky slézu a růže. Zanechává pleť hebkou, hladkou a rozzářenou. Lze ji použít buď k jemnému peelingu, nebo jako konejšivou vyživující a čisticí masku.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

1 399 Kč

  • 50 ml 1399Kč


Yage Organics

Dočasně nedostupné

Produkty Yage jsou koncipovány jako synergická řada. Každý z nich má v této řadě své určené místo a jeho užití představuje konkrétní krok v uceleném pečujícím rituálu.

Maska Hibiscus and Rose je určena pro KROK 2

Použití

Složení INCI

kaolin (Francouzký růžový jíl), avena sativa (Oves) kernel flour*, oryza sativa (Rýže) powder*, hibiscus rosa sinensis (Ibišek) flower powder, vaccinium corymbosum (Borůvka) fruit powder*, rosa damascene (Růže) flower, silvestris malva (Sléz) flowers, lavandula angustifolia (Lavandule) flower oil*, pelargonium graveolens (Geranium/Kakost) oil*, cananga odorata (Ylang Ylang) flower oil*, linalool**, eugenol**, benzyl benzoate**, geraniol**, citronellol**, limonene**, benzyl salicylate**, farnesol**

* složka z bio zemědělské produkce

** přírodní složka essenciálních olejů

Související produkty: