Zahir Cosmetics Rhassoul marocký jíl

Zahir Cosmetics Rhassoul marocký jíl

Univerzální čisticí marocký jíl neboli lávový prášek. Čistě přírodní prostředek který účinně vyčistí pleť jako peeling, působí stažení pórů, upravuje tovrbu kožního mazu a doplní prospěšné minerální látky. Je k pleti velmi šetrný, hodí se i pro velmi citlivou a problematickou pleť postiženou ekzémem a lupenkou. Lze použít i jako pleťovou masku a na pokožku hlavy.

Další popis

297 Kč

  • 200 g 297Kč

Hodnocení 


Zahir Cosmetics

Skladem

pro vegany
bez parabenů

Rhassoul je nesmírně účinný jako pleťový kondicionér, reguluje činnost mazových žláz, dokonale odstraňuje nečistoty, detoxikuje, stimuluje prokrvení a výrazně stahuje rozšířené póry. Pokožku čistí bez poškození přirozeného ochranného filmu. Po použití je pleť hladká, jemná a prozářená. Podporuje sebeobranné mechanizmy kůže, která se pravidelným používáním dostává do viditelně lepší kondice. Šetrně pečuje i o pleť problematickou, s ekzémy a lupénkou. Při péči o vlasy a vlasovou pokožku přirozeně reguluje sekreci mazových žláz, odstraňuje suchou kůži a pomáhá předcházet tvorbě lupů. Vlasy zanechá vzdušné a měkké.

Použití

Pro čištění pleti smíchejte lávový prášek s vlažnou vodou v poměru 1:2, naneste na obličej a jemnými krouživými pohyby smývejte.
Pro vytvoření pleťové a tělové masky smíchejte v poměru 1:1 s vlažnou vodou a naneste na pokožku v silnější vrstvě. Nechte působit několik minut. Doporučujeme zpočátku čas působení do 5 minut, podle vlastní zkušenosti s detoxikačním efektem můžete případně dále nechat působit i déle.
Při použití na vlasy smíchejte v poměru 1:1 a vetřete do vlasů. Doba působení je v tomto případě mezi 10 a 30 minutami, posléze důkladně smyjte.
Při kožních potížích aplikujte na dotčené místo pravidelně ve formě husté kašičky. Udržujte jíl vlhký například tím, že místo zakryjete aby nevysychal.

Složení INCI

Morrocan lava clay