Zahir Cosmetics Voda z pomerančových květů

Zahir Cosmetics Voda z pomerančových květů

Voda z květů hořkého pomeranče je čistě přírodním přípravkem ideálním pro čištění mastné pleti a odličování. Má dobrý tonizační efekt, pomáhá zklidnit podráždění pleti a odstranit začervenání. Reguluje produkci kožního mazu. Je vhodná jako příprava před aplikací pleťového oleje nebo krému pro lepší vstřebávání, dobře se hodí i k fixaci make-upu.

Další popis

196 Kč

  • 100 ml 196Kč

Hodnocení 


Zahir Cosmetics

Skladem

bez silikonů
pro vegany
bez parabenů
bez glutenů
bez alkoholu

Voda z pomerančových květů vzniká při destilací kvítků pomerančovníku hořkého. Jak samotný esenciální olej, tak tato voda se používají při výrobě luxusních přípravků pro péči o citlivou pokožku - jedná se o léty prověřený způsob, jak ji zklidnit a bojovat s okamžitým začervenáním způsobeným podrážděním, ale i jak mírnit začervenání chronická. Tato voda pleť čistí, pomáhá uzavírat póry a hydratuje.

Voda z pomerančových květů kromě výše uvedených uklidňujících efektů také normalizuje produkci séba - mastné pleti tak pomáhá nelesknout se a suchou pokožku hydratuje. Éterické oleje, kterou jsou v ní obsaženy se samotné používají jak v Marocké tradici, tak i v aromaterapii při stresu a bolestech hlavy - voda z pomerančových květů provoní pleť i vlasy a navodí příjemnou atmosféru.

Použití

Pomocí pumpičky aplikujte na pleť kdykoliv dle potřeby pro odlíčení a očištění. Pomocí kosmetického tamponku jemně odstraňte zbytky make-upu a nečistoty. Vhodné použít před aplikací pleťového oleje pro jeho lepší vstřebání.

Složení

Citrus Aurantium Amara Flower WatterPentylene Glycol