Zuii Organic Bio suchý olej na prodloužení opálení

ZUII ORGANIC Bio suchý olej na prodloužení opálení

Krásné opálení vydrží díky inovativnímu složení tohoto oleje mnohem déle. Pokožka si uchová žádoucí odstín a navíc bude dobře hydratovaná.

Další popis

630 Kč

  • 100 ml 630Kč

Hodnocení 


Zuii Organic

Skladem

COSMOS Organic COSMOS Org.
Vegan Vegan

Nemastný olej Dry Oil Tan Extender tvoří směs mandlového a slunečnicového oleje a oleje ze semínek kamélie. Oceníte ho zejména během podzimních a zimních měsíců, kdy pomůže zachovat pracně dosažené opálení, obnoví jeho intenzitu a uchová odstín. Kromě toho se výborně postará o výživu a hydrataci pokožky a tím o její zdraví a hebkost.

Použití

  • Naneste tenoučkou vrstvu oleje a vmasírujte ji do pokožky. 
  • Dobře si umyjte ruce.

Složení INCI

Bambusová šťáva*, voda, olej ze semen slunečnice roční*, mandlový olej*, glycerin*– olej ze semínek kamélie*, máslo z kakaovníku pravého*, dihydroxyaceton (prostředek na zhnědnutí kůže) , kukuřičný škrob*, benzyl alcohol (organický alkohol), kyselina salicylová, kyselina sorbová, olej ze semen zeleného čaje čajovníku čínského*, výtažek z okurky seté*, výtažek z květů měsíčku lékařského*, olej ze slupek grapefruitu*, lecitin*, kokosové kapryláty, derivát přírodních látek, dobře snášen i citlivou pokožkou, glyceryl kaprylát (prostředek péče o pokožku a emulgátor), kokosové glykosidy, erythrulosa (prostředek na zhnědnutí kůže), jojobové estery, olej z citronové kůry*, bergamotová silice*, výtažek z vanilovníku širokolistého*, tokoferol (vitamin E), citral, citronellol, farnesol, geraniol, isoeugenol, limonene, linalool

* složka z certifikované bio zemědělské produkce