Zuii Organic Bio samoopalovací pěna Medium

ZUII ORGANIC Bio samoopalovací pěna Medium

Dokonalé opálení kdykoliv po celý rok snadno a v klidu domova. Medium samoopalovací pěna Zuii dodá pokožce žádoucí středně tmavý tón s výsledkem zcela srovnatelným s přírodním opálením.

  • Zcela přirozený výsledek
  • Nelepí a je bez vůně
  • Bez syntetických barviv

Další popis

Hodnocení 

1 050 Kč

  • 200 ml 1050Kč

Pěna se současně ale také postará ovyživení pokožky a není pro ni jakkoliv nebezpečná. Je tvořena jedinečnou směsí bambusové šťávy, surového kakaa a extraktů z hroznových slupek, neobsahuje syntetická barviva. Díky lehké textuře se velmi snadno aplikuje, výsledný efekt vydrží až 10 dnů.

Promyšlené složení se postará o to, že opálení bude rovnoměrné, beze skvrn a nežádoucího oranžového podtónu. Pěna není lepivá, je bez vůně.

Opálení si můžete dopřát v těchto odstínech:

Použití

  • 1. Ošetřete pokožku peelingem, aby byla perfektně očištěná a hladká. Doporučujeme Zuii peelingovou rukavici nebo Zuii bavlněnou vyhlazující rukavici. Po očištění pleť nemažte krémem ani jiným prostředkem.
  • 2. Pomocí pumpičky naneste samoopalovací pěnu na specilní aplikační rukavici od Zuii, předejdete tím nežádoucímu zabarvení rukou. Poté plynulými pohyby rovnoměrně rozetřete po nohách, pažích a tělu. Zbytek pěny na rukavici použijte na obličej, lokty a kolena.
  • 3. Pro hlubší opálení po zaschnutí první vrstvu aplikujte ještě jednu.
  • 4. Po 2-6 hodinách pěnu z kůže opláchněte. Čím déle ji necháte působit, tím bude opálení tmavší a trvanlivější.
  • 5. Po použití si důkladně omyjte ruce.

Složení INCI

Bambusová šťáva, voda, glycerin, dihydroxyaceton, lecitin, karamel, kakaovník pravý, erythrulosa (prostředek na zhnědnutí kůže), kokosové glukosidy, organický alkohol, kyselina salicylová, kyselina sorbová, tenzid se šetrnými čisticími účinky, látka přírodního původu, polyglyceryl-5 oleát (jemný emulgátor), kokoyl glutamát sodný (tenzid vhodný i pro alergiky), glyceryl kaprylát (prostředek péče o pokožku a emulgátor), jojobové estery, výtažek ze semínek révy vinné/hroznového vína, výtažek z listů ořešáku černého*, výtažek z vilínu virginského*, výtažek z heřmánku lékařského*, výtažek z brusnice úzkolisté*, výtažek z listů čajovníku čínského*, cinnamal, citral, citronellol, eugenol, farnesol, geraniol, limonene, linalool