Zuii Organic Peelingová rukavice

ZUII ORGANIC Peelingová rukavice

Rukavice s profesionálními parametry pro účinný ale přitom jemný peeling a regenerační masáž.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - produkt Inlight či Zuii Organic dle nabídky.

Dnes k nákupu produktů Zuii Organic / Inlight / Vielö / Naturalis Better v hodnotě nad 5999Kč DÁREK ZDARMA - Inlight Bio sérum na rty / Inlight Bio odličovač.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

525 Kč

  • 1 ks 525Kč


Zuii Organic

Skladem

Rukavice Tan Exfoliating Mitt je určena především pro dosažení perfektního opálení pomocí samoopalovacích prostředků Zuii. S pomocí rukavice a Zuii Hydratačního tělového peelingu ideálně připravíte pokožku na aplikaci samoopalovací pěny důkladným odstraněním odumřelých buněk a všech nečistot. Vhodná je také k odstranění opálení, které už není dále žádoucí. Skvělá je ale také jako rukavice masážní pro podporu krevního oběhu. Tímto způsobem lze redukovat projevy celulitidy a podporovat tvorbu kožního kolagenu.

Použití

Po každém použití rukavici důkladně vyperte v ruce a nechte uschnout. Nepokládejte ji přitom na topení, nechávejte schnout volně.

Související produkty: