Codex Labs Shaant Balancing Discovery Set

Codex Labs Shaant Balancing Discovery Setet

Shaant Discovery Set

S touto sadou snížíte mastnotu, vyčistíte a zjemníte rozšířené póry, zbavíte se odumřelých kožních buněk a omezíte zarudnutí: jemně vyčistíte póry a odstraníte přebytečnou mastnotu pomocí pěnového cleanseru, hydratujete, zklidníte a stáhnete póry pomocí zjemňujícího tonika, zlepšíte obnovu pleti a zároveň snížíte tvorbu kožního mazu během dne pomocí krému proti mastnotě a hloubkově vyčistíte a vyhladíte pleť a zároveň omezíte zarudnutí pomocí jílové masky.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

1 590 Kč

  • 4 ks 1590Kč


Codex Labs

Skladem

COSMOS Organic COSMOS Org.
Vegan Vegan

Sada obsahuje:

Shaant Balancing Foaming Cleanser 50ml

Čistící pěna na bázi micelární vody bez obsahu oleje, která odstraňuje nečistoty, zjemňuje póry a zklidňuje podrážděnou pokožku, aniž by ji vysušovala.

Shaant Balancing Refining Toner 50ml

Tonikum s obsahem polyhydroxykyselin (PHA), které pomáhá snížit výskyt zarudnutí a rozšířených pórů.

Shaant Balancing Oil Control Cream 15ml

Lehký krém, který zmatňuje nežádoucí lesk, vyhlazuje nerovnosti pleti, bojuje proti zarudnutí a napomáhá obměně pleti pro její lepší zdraví.

Shaant Balancing Clay Mask 30ml

Hloubkově čisticí jílová maska, která redukuje mastnost, nečistoty a zarudnutí pleti a odstraňováním odumřelých vrstev vyhlazuje celkovou strukturu pleti.

Klíčové ingredience:

Bakuchiol / Neem / Bazalka indická / Pačuli / Kurkuma / Ashwagandha

Související produkty: