Codex Labs Shaant Balancing Petite Set

Codex Labs Shaant Balancing Petite Set

Shaant Petite Set

Set, který zmatňuje T-zónu a zároveň hydratuje a a zjemňuje rozšířené póry. Naše zjemňující tonikum hydratuje a zklidňuje pokožku. Maska dopomůže ke snížení zarudnutí, hloubkovému čištění a vyhlazení pleti. Maska se může používat 2-3x týdně. Tato sada je určena zejména pro mastnou pleť se sklonem k akné.

Další popis

Při nákupu v hodnotě nad 1500Kč DOPRAVA ZDARMA.

Dnes ke každému nákupu produktů Codex Labs v hodnotě nad 2499Kč DÁREK ZDARMA - Codex mini balení (5ml) produktu dle výběru.

Dnes ke každému nákupu produktů v hodnotě nad 999Kč DÁREK ZDARMA - sachetka produktu zn. Codex, Alkemilla, Antipodes a dalších dle aktuálního výběru.

290 Kč

  • 4 ks 290Kč


Codex Labs

Skladem

COSMOS Organic COSMOS Org.
Vegan Vegan

Sada obsahuje:

Shaant Balancing Foaming Cleanser 9ml

Čistící pěna na bázi micelární vody bez obsahu oleje, která odstraňuje nečistoty, zjemňuje póry a zklidňuje podrážděnou pokožku, aniž by ji vysušovala.

Shaant Balancing Refining Toner 6ml

Tonikum s obsahem polyhydroxykyselin (PHA), které pomáhá snížit výskyt zarudnutí a rozšířených pórů.

Shaant Balancing Oil Control Cream 5ml

Lehký krém, který zmatňuje nežádoucí lesk, vyhlazuje nerovnosti pleti, bojuje proti zarudnutí a napomáhá obměně pleti pro její lepší zdraví.

Shaant Balancing Clay Mask 10ml

Hloubkově čisticí jílová maska, která redukuje mastnost, nečistoty a zarudnutí pleti a odstraňováním odumřelých vrstev vyhlazuje celkovou strukturu pleti.

Klíčové ingredience:

Neem – Vilín virginský - Gluconolactone (PHA) - Bentonit - Kurkuma – Rýžový a kukuřičný škrob

Související produkty: